Дистанційне навчання в умовах воєнного стану

Дистанційне навчання в 2022-2023 н.р. організовано на платформах Google Workspace for Education
та "Нові знання"(електронні журнали та щоденники)

Дистанційне навчання в умовах воєнного стану

Нормативні документи:
Наказ МОН України №290 від 01.04.2022 року про затвердження Методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року, розроблені командою МОН разом із керівниками департаментів (управлінь) освіти і науки обласних військових адміністрацій.

Лист МОН України №1/3725-22 від 29.03.22 року " Про організацію освітнього процесу в початковій школі в умовах воєнного часу"

Наказ МОН України від 28.03.2022 року № 274 "Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні"

Лист МОНУ від 17.03.2022 № 1/3482-22"Про посилення координації"

Сторінка психологічної служби

Дата: від до Скинути

Результати опитування щодо використання GoogleClassroom та електронного щоденника учасниками освітнього процесу Жашківського ліцею №1

У зв'язку зі складними енергетичними умовами під час освітнього процесу та відсутністю можливості навчатися дистанційно у синхронному та асинхронному режимі,  з метою покращення умов навчання серед батьків здобувачів освіти у період з 18 по 20 січня 2023 року було проведено опитування.

22:51 08.02.2023

ДИСТАНЦІЙНІ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ НАВЧАННЯ, САМОРОЗВИТКУ ТА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ Й ПЕРЕВІРЕНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

11:15 10.10.2022

Електронні версії підручників

22:05 25.08.2022

Українські школи можуть отримати безкоштовний доступ до G Suite for Education – як це зробити Українські державні та комунальні школи можуть отримати безкоштовний доступ до сервісів для дистанційного навчання від Google G Suite for Education.

11:48 08.07.2021