Інформація для класного керівника

Класному керівнику на замітку

Класне керівництво Класний керівник - педагогічний працівник, який здійснює педагогічну діяльність з колективом учнів класу, навчальної групи професійно-технічного навчального закладу, окремими учнями, їхніми батьками, організацію та проведення позаурочної та культурно-масової роботи, сприяє взаємодії учасників навчально-виховного процесу у створенні належних умов для виконання завдань навчання й виховання, самореалізації та розвитку учнів, їх соціального захисту Хто призначає класного керівника? Класний керівник призначається керівником загальноосвітнього навчального закладу. Його права й обов'язки визначаються нормативно-правовими документами Міністерства освіти і науки, правилами внутрішнього розпорядку та статутом загальноосвітнього закладу (пункт 48 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 року № 964). Положення про класного керівника Класний керівник у визначенні змісту роботи керується Конституцією України, Конвенцією ООН про права дитини, законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Про позашкільну освіту», «Про професійно-технічну освіту», іншими законодавчими й нормативно-правовими актами України, а також цим Положенням.

08:38 24.11.2022