A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський ліцей №1
Жашківської міської ради Черкаської області

Zhashkiv Lyceum 1 of Zhashkiv City Council of Cherkasy Region

Актуально

Дата: від до Скинути

НОВАЦІЇ У ВСТУПНІЙ КАМПАНІЇ 2019 РОКУ

     11 грудня відбулася  зустріч батьків та учнів 11 класу з представниками Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, яку організували заступник директора з навчально-виховної роботи Рудь Л.М. та класний керівник Віштак С.М. Розглядались питання щодо новацій у вступній компанії 2019 року. Жила Тетяна Іванівна, провідний спеціаліст відділу професійно – кар’єрної орієнтації та університетської підготовки, детально розповіла присутнім про необхідність якісної  підготовки учнів до здачі ЗНО, націлила   на ефективне  використання  часу при написанні, перевірці, оформленні бланків. Зосередила особливу увагу щодо збору документів, правильного та доцільного вибору предметів, а також на оформлення електронного вступу, зокрема підбору робочого матеріалу та його правильного ведення. Храпач Валерія Олександрівна, доцент кафедри української філології, розповіла про умови вступу до університету, роздала буклети, візитки, приділила увагу спеціальностям, найбільш престижним у їхньому закладі. Батьки та учні ставили запитання, на які були дані  ґрунтовні відповіді. Присутні подякували за приємну  та пізнавальну зустріч.    

08:52 13.12.2018

Роз’яснення щодо поділу класів на групи при вивченні окремих предметів

РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах в умовах повної або часткової інтеграції різних освітніх галузей, можливість якої передбачена Державним стандартом початкової освіти, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 87 від 21 лютого 2018 р.

08:45 20.09.2018

Положення про проведення ДПА

Цим Положенням визначається порядок проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів І, ІІ, III ступенів та професійно-технічних навчальних закладів, що проводиться відповідно до статті 34 Закону України «Про загальну середню освіту».

08:45 20.09.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень