Про школу

Жашківської міської ради

Черкаської області

Д О В І Д К А

Жашківський ліцей №1 Жашківської міської ради Черкаської області мав  назву:

з 1977 року по 1993 рік - Жашківська середня школа №1 Жашківського району Черкаської області;

з 1993 року по 2003 рік - загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №1 м.Жашкова  Черкаської області;

з 2004 року по 2007 рік - спеціалізована школа  №1 з поглибленим вивченням окремих предметів  м. Жашкова Черкаської області;

з 2008 року  по 2017 рік - Жашківська спеціалізована   школа  №1 з поглибленим вивченням окремих предметів  Жашківської районної ради  Черкаської області;

з 1 січня 2018 року  - Жашківська спеціалізована   школа  №1 з поглибленим вивченням окремих предметів  Жашківської міської ради  Черкаської області.

З 1 вересня 2022 року – Жашківський ліцей №1 Жашківської міської ради Черкаської області.

19201
м.Жашків
вул. Миру,11
тел.: (04747)62886
(04747)62840
fax: (04747)62840
e-mail: school1.zhashkiv@gmail.com

Директор: Ярош Олександр Миронович

Будівля  школи  прийнята в експлуатацію 1977 року.

У 2020 році проведено ремонт покрівлі та утеплення фасаду

Площа земельної ділянки –    24 276 м2

Площа приміщення школи – 7 518,8 м2

Кількість кабінетів – 41.

У закладі освіти діють:

спортивні приміщення: спортзал маленький 1 – 69, 6м2, великий спортзал – 1 – 288м2;

інклюзивно-ресурсна кімната  1 – 36 м2.

Ігрова кімната – 1 – 36м2.

Комп’ютерні кабінети – 2- 162м2; Шкільна бібліотека -  1 – 151, 65м2;  актова зала – 100 місць (165, 45м2); конференц – зала – 90 місць (72м2); шкільна майстерня – 22 місць, 189,6;м2 кабінет обслуговуючої праці – 90м2

На базі школи працює дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки (ДЮКФП)  -920м2, а також 2 спортзали, 6 спортивних майданчиків, методичний кабінет, інформаційно-ресурсний центр, кімната психологічного розвантаження, кабінет медичної сестри, актова зала, Лего-лабораторія, мультимедійний клас, шаховий клуб, бібліотека.

Навчальні кабінети, бібліотека забезпечені комп’ютерами та мультимедійним обладнанням, створена локальна мережа INTERNET, існує власний WEB-сайт

У  2022-2023 навчальному році  в закладі навчалося навчається 918 учнів.

Кількість класів:  38 з них початкових 15

Освітній процес яких забезпечують  85 учителів, із них:

45 – мають кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії“;

15– „спеціаліст першої категорії“;

16 – „спеціаліст другої категорії“;

20– вчитель має педагогічне звання „учитель-методист“;

25– вчителів мають педагогічне звання „старший вчитель“;

2 – «Відмінник освіти».

2 керівник гуртка

3 молодший бакалавр

4 педагогічних працівників мають 11 т.р

У ліцеї  працюють практичний психолог, соціальний педагог, педагог-організатор, 1 медична сестра, 27 осіб обслуговуючого персоналу.

Для задоволення освітніх запитів учасників освітнього процесу в школі працюють різноманітні гуртки та секції різного спрямування: «Робототехніка», «Вокал», «Баскетбол», «Кольоровий світ іграшки», «Кольорова мозаїка» та військово-патріотичний «Джура».

Упродовж 2018-2022 років у школі значно покращена матеріально-технічна база: оновлено кабінети фізики, математики, хімії, біології, географії, захисту Вітчизни, інформатики, Lego. У класних кабінетах встановлено 7 інтерактивних дошок; 6 комплексів( телевізор + ноутбук); 4 проектори; 3 цифрові лабораторії. Школу підключено до швидкісної мережі Інтернет: 2 канала по 100 Мб/сек. В кожному кабінеті можна під’єднатися до мережі. На території школи встановлено два дитячих майданчики (спортивний та ігровий).

Для підвищення професійної майстерності педагогів з 2017р. в школі двічі на рік проводяться осіння та весняна декади «Інноваційної освіти», що сприяє підвищенню професійної майстерності педагогів, мотивує учителів  до аналізу та пошуку: самоосвітня діяльність (EdEra, Prometeus, «На урок»), вивчення, апробація та впровадження інноваційних освітніх технологій в освітній процес; участь у тренінгах, форумах, вебінарах. Експериментальним майданчиком для учителів стала літня школа «Інтелект». У рамках якої викладачі мотивують учнів до навчання, повертають інтерес до шкільних предметів, посилюють бажання навчатися. Учні та учителі школи постійно долучаються до нових проектів: «Інтелект України»; «Відкривай Україну»; «Компола»; «GoCamp»; «Goethe Institut», «Корпус Миру США в Україні»; МАН; Digitalmeasurements 2018, «HealthySchools: заради здорових і радісних школярів»

За підсумками конкурсу-захистунауково-дослідницькихробітучнів-членів Малоїакадемії наук України4  учнів  стали переможцями міського етапу, 3 –  призерами обласного рівня.   Учителі школи  є авторами сучасних науково-методичних посібників з  початкової освіти, математики,  української мови та літератури.

Проблеми: 2022-2023 навчальному році педагогічний коллектив працюватиме  за проблемою: «Формування конкурентоспроможної особистості засобами інноваційних технологій»

за науково-методичною проблемою:

«Створення оптимальних умов для реалізації ефективної системи методичної роботи, спрямованої на підвищення рівня креативної діяльності педагогічного колективу для формування конкурентоспроможного випускника ліцею»

та виховною проблемою:

«Виховання гармонійно розвиненої, високоосвіченої, національносвідомої людини, здатної до саморозвитку та самовдосконалення».