Тренінг "Чистий лист починається з тебе"

Дата: 19.11.2020 12:54

17 - листопада психологічною службою школи, практичним психологом Мантачкою І. А. був проведений виховний захід з елементами тренінгу з учнями 8 - Б класу на тему: "Булінг, кібербулінг в учнівському середовищі".
Охарактерезували види булінгу, наводили приклади з власного життя, ділилися життєвими ситуаціями. Провели тренінг "Чистий лист починається з тебе" -  зім'яли лист і спробували його розрівняти. Адже в народі кажуть  "слово не горобець, вилетить неспіймаєш". Так і вжитті досить часто ми незамислюємось над своїми словами, вчинками. Також розрізнили, що
не кожен конфлікт є булінгом. Цькування – це тривалі, повторювані дії, а одинична сутичка між учасниками таким не може вважатися. Крім того, ключовою ознакою саме булінгу є бажання завдати шкоди, принизити жертву.
Будьмо добрими та толерантними, щирими та співчутливими до своїх друзів однолітків, однокласників адже добро починається з нас самих.