для людей з порушеннями зору

Внутрішня система якості освіти

Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти

Графік самооцінювання якості освіти та освітньої діяльності

Графік самооцінювання(чек-лист)

2021-2022 н.р.

Наказ "Про створення робочої групи та проведення самооцінювання": ст.1.    ст.2.

Підсумки проведення проміжного опитування здобувачів освіти

Підсумки проведення проміжного опитування батьків

Підсумки проведення проміжного опитування педагогічних працівників

Висновок про результати само оцінювання освітніх і управлінських процесів за 2021/2022навчальний рік