До Міжнародного Дня захисту дітей рятувальники влаштували для учнів свято безпеки

Дата: 01.06.2024 12:42

Фото без опису1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Воно уособлює у собі турботу та піклування про майбутні покоління і покликане привернути увагу громадськості, організацій та владних установ до питань, спрямованих на практичну реалізацію заходів із забезпечення добробуту дітей в усьому світі.

Для рятувальників ДСНС це також ще один привід задекларувати свою місію - кожного дня робити життя наших маленьких громадян безпечнішим.

Тож напередодні цього дня у Жашківському ліцеї №1 відбулась святкова зустріч з працівниками 20 Державної пожежно-рятувальної частини Управління державної слудби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області.

Школярам було цікаво все про професію рятувальника: яким аварійно-рятувальним та пожежно-рятувальним  обладнанням користуються працівники, як надається перша домедична допомога потерпілим, як працюють у психологічному напрямку.