Звіт директора ліцею за 2023-2024 навчальний рік

Дата: 25.06.2024 13:41

Фото без описуЗвіт директора ліцею за 2023-2024 навчальний рік

25 червня у актовій залі школи зібралися батьківський комітет, вчителі школи, щоб почути чого досягла, чим пишається та які успіхи має наш ліцей.

Витяг з протоколу № 22

засідання педагогічної ради

Жашківського ліцею №1

від 25.06. 2024р.

присутні 72 осіб

Голова педради: Олександр ЯРОШ

Секретар: Ірина МАНТАЧКА

2. Звіт директора про роботу  закладу 2023-2024 н.р.

Доповідач: О.М. Ярош, директор ліцею.

2.Слухали: О.М.Яроша, директора ліцею, який ознайомив із основними розділами звіту директора про роботу закладу у 2023-2024 навчальному  році. Зазначив, що даний документ  розміщений на сайті школи для ознайомлення з усіма розділами, додатками та презентаціями.

Питання «Оцінити роботу директора  Жашківського ліцею №1 задовільно або незадовільно » винесено на голосування:

«задовільно» - 72 осіб

«незадовільно» - 0 осіб.

Постановили:

2.1.  Оцінити роботу Жашківського ліцею №1 у 2023-2024 навчальному році «задовільно».

Звіт директора та виступи можна переглянути за посиланням https://zhashkiv1.school.org.ua/news/09-26-33-18-06-2024/