A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський ліцей №1
Жашківської міської ради Черкаської області

Zhashkiv Lyceum 1 of Zhashkiv City Council of Cherkasy Region

Рідне слово єднає українців

Дата: 09.11.2022 14:58
Кількість переглядів: 125

Фото без опису
9 листопада - День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова. 
Любити, шанувати і плекати рідне слово – святий обов’язок кожного українця. Рідна мова звеличує серце й розум людини. Без неї неможливо усвідомити себе часткою  народу, відчути кревний зв’язок із предками.  Це скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.
     До Дня писемності долучилися учні нашої школи, які взяли участь у першому етапі XXIII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, пишучи диктант очно та в онлайн-режимі, розуміючи важливість та цінність рідного  слова. Здобувачі освіти, виявляючи знання, відчули дух патріотизму, почуття національної гідності та віру в те, що українська писемність  розквітатиме. 
Хай щастить вам, майбутні переможці!

                                                                                                   Учитель української мови Віштак С.М. 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень