Освітні можливості для майбутнього
Педагогічні працівники Жашківської спеціалізованої школи №1 рамках обласного науково-методичного STEM-тижня «Освітні можливості для майбутнього» взяли участь у ряді цікавих заходів, організаторами яких стали КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» та навчально-тренінговий центр SТЕM-освіти.
Мета проведених заходів - об’єднати інтелектуальні зусилля педагогічного загалу області в аспекті реалізації SТЕM-орієнтованого підходу, висвітлити проблематику з питань розвитку напрямів SТЕM-освіти в регіоні, сформувати освітнє SТЕM-середовище з використанням інноваційних технологій, засобів та моделей освіти.
Цікавими та актуальними виявились роботи, представлені учителями початкових класів нашого закладу Герасимчук Т.М. (3-В кл., тема «STEM- проєкт на уроках Я пізнаю світ») та Коваль Л.А. (4-В кл., тема «Досліджуємо таємниці Всесвіту»). Учитель біології нашої школи Ященко Н.А. презентувала на рівень області спільну роботу учителів природничої та математичної галузей «Практика використання аналогово-вимірювальних комплексів Einstein при викладанні предметів природничо-математичного циклу». Учасники щоденних заходів, які відбувались у рамках SТЕM-тижня, також мали можливість обговорити актуальні питання розвитку STEM-освіти в Україні та ознайомитися з проблемами і ресурсами професійного розвитку педагогічних працівників з питань STEM-навчання.
Адже не секрет, що сьогодні, відповідно до вимог Нової української школи, сучасний педагог - наставник, який вміє організувати процес пізнання учнів. Не просто процес навчання чогось, а саме процес пізнання, який включає висування гіпотез, уміння школярів ставити запитання і проявляти свій інтерес та допитливість.
Дякуємо нашим учителям початкових класів Герасимчук Т.М, Коваль Л.А. та учителю біології Ященко Н.А. за участь у обласному науково-методичному STEM-тижні "Освітні можливості для майбутнього".