Алея першокласників - заради ПЕРЕМОГИ
Народна мудрість говорить, що кожна людина має побудувати дім, виховати дитину, посадити дерево. І школа, як храм мудрості, втілює одну з цих життєвих цілей.
Учні 1-А класу разом зі своїми батьками та першою вчителькою Раїсою Василівною Вегерою висадили на подвір'ї Жашківського ліцею №1 алею ялинок "Алея першокласників - заради ПЕРЕМОГИ". Саджанці сосни та ялинок подарував закладу тато учня 1-А класу - Курко Денис Володимирович.
Незважаючи на прохолодну погоду, всі завзято та старанно працювали. Учасники процесу робили розмітку, копали лунки, носили воду, висаджували саджанці. Для того щоб молоді деревця прийнялися, школярі рясно полили їх водою та підживили. Дерева ростимуть разом з учнями - нашими першокласниками. Зелена алея буде нагадувати нам про те, що мирне небо має свою ціну – зміст жертовності наших захисників та захисниць саме у продовженні життя.
Ми висадили дерева саме сьогодні, оскільки для нас дуже важливо, щоб всі захисники та захисниці повертались у місто, в якому хочеться жити та в якому дбають про природу. Дерева – це символ життя, які генерують чисте повітря. Висаджування їх для нас сьогодні – це символ перемоги, стійкості, віри в майбутнє. Ми обов'язково переможемо і будемо жити в сучасному, озелененому, красивому, квітучому та затишному місті!
Педагог- організатор Якобчук Ярослав Петрович