Конференція - зустріч "Шлях Нескорених"

Дата: 10.10.2018 16:41

В рамках заходів з військово-патріотичного виховання та напередодні дня вшанування Захисників України, 10 жовтня у школі проведено історичну конференцію-зустріч "Шлях Нескорених". Учитель історії та права Ю.М. Любарська разом з учнями провели екскурс відомими історичними постатями, які упродовж свого життя боролися за право жити у вільній та незалежній Україні. На зустріч запрошені і сучасники, наші земляки, які не стоять осторонь і  захищають кордони України: Майструк Олег Вікторович, Дерега Роман Миколайович, Гриценюк Олег Васильович, Стельмах  Анатолій Степанович.

Наші воїни- земляки закликали учнів жити за правилами справедливості та добра, виховувати у собі мужність та силу.  Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав життя за мирне майбуття, поклали квіти до меморіальної дошки Віталія Кравченка та Героїв Небесної Сотні. Упрордовж конференції вихованці згадували історичні постаті героїв-патріотів, переглядали відео із зони бойових дій, слухали патріотичні пісні у виконанні Майструка Олега Вікторовича. А на завершення усі разом виконали гімн України, який звеличує честь та гідність українського патріота.