👫ДІТИ – ВОЇНАМ ЗСУ. Джури рою Жашківські "ОТАМАНИ" (ВІДЕОРОЛИК)

Дата: 15.05.2024 17:56

Фото без опису

У рамках тижня історії «Національна ідея в контексті історії України» в нашому ліцеї вкотре відбувся благодійний ярмарок для підтримки Збройних сил України. З кожними разом ми  підіймаємо рівень організованості та відповідальності для того,  щоб максимально збільшити користь, яку ми можемо принести нашим захисникам. На благодійному заході всі охочі могли принести продукцію та продавати її, також можна  було підтримати захід  коштами. Активними учасниками були джури рою Жашківські «ОТАМАНИ» . Усі діти були неймовірно щасливі,  випробувавши  себе в ролі маленького підприємця та продавши  власну продукцію.   До ярмарку активно долучалися  батьки, персонал та адміністрація нашого освітнього закладу. Найперше  - подяка всім батькам за те, що підтримують бажання своїх дітей та допомагають їм. Хочемо висловити щирі слова вдячності  всім депутатам та меценатам, які долучилися безпосередньо до процесу та підтримали наші старання допомогти військовим.  Окремо велика дяка очільнику міста Цибровському Ігореві Андрійовичу,  який також доєднався до нашої ініціативи. Усім  разом вдалося зібрати 62150 гривень. Важко в це повірити, що діти, у  яких було велике  бажання хоч трішки допомогти   захисникам  та подякувати  їм за можливість спокійно жити та навчатися,  завдяки старанням  батьків та всіх небайдужих, змогли зібрати таку суму! Початкова ціль збору була зарядна станція EcoFlowDelta 2,  вона коштує 35000 гривень.  І з радістю хочемо повідомити, що вона була придбана!  Залишок коштів ми направили в  благодійний фонд Жашківської міської ради, де вони будуть використані на різноманітні потреби військовим.  Ми і надалі будемо намагатися всіма силами допомагати військовим, аби відчули, що вони не одні, та їм по-справжньому є що відстоювати.