Сила України у єдності родини

Дата: 24.05.2024 19:55

Фото без опису

22 травня у 1-Г класі було проведено родинне свято "Сила України у  єдності родини".
На святі зібралися не тільки діти, а й гості: батьки, бабусі, дідусі, сестрички та братики.
 Для всіх присутніх в святковій залі першокласники дарували поетичні рядки та пісні про маму, про родину, про добро, про Україну, про українську вишивку.
Зачарували всіх присутніх неймовірно красивим співом матусі Галина Ігорівна Савіна та Олена Анатоліївна Бабій у виконанні пісні "Рідна мати моя".
Метою даного заходу було ще більше здружити, об'єднати всіх присутніх в єдиному родинному колі, де всі присутні - ніби одна велика сім'я.
Свято залишило по собі лише теплі, позитивні, радісні відчуття. Щасливі були батьки і діти, яких це свято об’єднало в спільній підготовчій праці та творчості.
Наше свято - це ще одна сходинка до родинного єднання.
Все буде Україна!
Класний керівник Пришлюк А.В., вихователь ГПД Ільченко М.К.

Фото без опису