День музики!

Дата: 02.10.2018 20:52

Музика володіє потужною енергетикою, яка здатна обєднувати людей. Вона допомагає пізнавати себе, є чудодійним засобом залучення до добра та прекрасного, здатна покращувати настрій, приносити задоволення.

1 жовня відзначається Міжнародний день музики. До святкування приєдналися учні нашої школи. На великих перервах всі охочі школярі продемонтрували своє вміння співу. В актовому залі зібрались як і сольні виконавці так і колективи , класи. Учні так захопились, що навіть демонстрували не лише співочі навички, а і танцювальні. Допомагала створити музичний настрій вчитель музики Т.М. Сливанчук.

Тож, учні на перервах мали змогу активно порухатись в поєднані з музикою, що сприяло психологічному та фізичному здоров`ю.