A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський ліцей №1
Жашківської міської ради Черкаської області

Zhashkiv Lyceum 1 of Zhashkiv City Council of Cherkasy Region

Сторінка психологічної служби

Дата: від до Скинути

Профілактика булінгу в учнівському середовищі

ПРОФІЛАКТИКА БУЛІНГУ В УЧНІВСЬКОМУ СЕРЕДОВИЩІ 07.10.2021 року у рамках послуги «соціальна профілактика» директором Центру соціальних служб Жашківської міської ради Іриною Коваль спільно з інспектором СЮП ВП Уманького РУП Тетяною Бакал, проведено захід "Шкільне життя без булінгу».  Учні 5 - 9 класів ознайомилися з: ??поняттям, видами та ознаками булінгу; ??основними причинами булінгу/кібербулінгу; ??куди звернутись по допомогу у школі/місті/інтернеті. Захід був спрямований на інформування учнів про негативні наслідки булінгу та про відповідальність за його вчинення.

23:15 07.10.2021

STOP BULLYING

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років, однак вона ще й досі не вивчена.  Булінг (bullying, від анг. bully - хуліган, забіяка, задирака, грубіян, насильник) визначається як утиск, дискримінація, цькування. Цей термін означає тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи до іншої дитини або інших дітей. Мотивацією до булінгу стають заздрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість; боротьба за владу; потреба підпорядкування лідерові, нейтралізації суперника, самоствердження.

22:53 04.10.2021

Профілактика булінгу в учнівському середовищі

   Булінг або цькування – різновид психологічного чи фізичного насилля з боку людини чи групи людей. Головною його відмінністю від конфлікту є систематичність та тривалість. Поняття «булінг» застосовують тільки якщо однією з сторін є неповнолітня особа, як правило, школяр.

22:16 29.09.2021

"Небезпека кіберчеленджів для підлітків"

В продовж тижня  з 22.02 по 26.02.2021 психологічною службою школи та інспектором СЮП ВП Уманського РУП Бакал Т. М. були проведені батьківські збори 7 - 11 класів на тему: "Небезпека кіберчеленджів для підлітків", щодо  безпеки поведінки учнів під час спілкування у соціальних мережах. У ході розмови батьки були проінформовані як уберегти дітей від небезпечних ігор, челенджів, суїцидальних інтернет - спільнот. Були дані поради батькам, як про це говорити з дітьми та про необхідність  виділяти більше часу для спілкування з ними.

20:08 26.02.2021

Всеукраїнський методичний семінар

08.02.2021 року практичний психолог Мантачка І.А., соціальний педагог Кравченко А.С.,взяли участь у І Всеукраїнському методичному семінарі за науковим дослідженням "Готовність дитини старшого шкільного віку до навчання в умовах реформування української школи" (установча організаційна нарада).

19:44 13.02.2021

ПРОЕКТИВНА МЕТОДИКА “КАКТУС”

Автор методики – Панфілова М. А. Мета: дослідження емоційно-особистісної сфери дитини, виявлення наявності агресії, її направленості і інтенсивності. Методика призначена для роботи з дітьми 6-12  років.

21:48 26.11.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень