Документи

Порядок реагування директора школи на  випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)

1. Директор школи повинен довести до відома здобувачів освіти, педагогічних працівників, батьків та інших учасників освітнього процесу щодо їх обов’язку повідомляти директора школи про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

18:34 08.04.2019

Процедура подання  (з дотриманням конфіденційності) заяви про випадки булінгу (цькування)

1.     Усі здобувачі освіти Жашківської спеціалізованої школи №1, педагогічні працівники школи, батьки та інші учасники освітнього процесу повинні обов’язково повідомити директора школи про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

20:41 07.04.2019

Правила поведінки здобувачів освіти Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів жашківської міської ради Черкаської області

20:34 07.04.2019