«Нумо, дівчатка!»

Дата: 06.03.2020 10:19

Перші весняні квіти, лагідні промені сонця… Саме в такий чудовий весняний день у 3-А класі було проведено виховний захід «Нумо, дівчатка!» На початку свята хлопчики-однокласники привітали присутніх мам та дівчаток зі святом весни, подарувавши їм чудові мелодії, вірші, пісні.

А далі змагалися дівчатка. Кожна із них мала змогу показати себе, розкрити свій внутрішній світ, вподобання, талант, кулінарні здібності. Найвродливіших дівчаток  змальовували на кульках  та пригощали солодощами в боксерських рукавицях, вправно працюючи руками. Дівчатка змагалися в парах, у групах із мамами. А добрі, лагідні мами намагалися не відставати від своїх донечок, показуючи свою ерудицію. Весняні квіти, зображені із закритими очима дарували діти присутнім. Діти співали мамам чудові пісні, виконували таночки. А справедливе журі чесно і добросовісно  працювало під час всього заходу. Кожна учасниця була особливою, тому і проявила себе в певній номінації. Час пройшов дуже швидко. Радісні і задоволені мами та діти ще довго ділилися враженнями та позитивними емоціями!