A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківська спеціалізована школа №1
з поглибленим вивченням окремих предметів
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Бібліотека – це казкова країна знань

У наш час дизайну бібліотеки приділяється все більше значення.  Питання естетичної організації бібліотечного середовища, оформлення інтер’єру, пошуку фірмового стилю стало пріоритетним напрямом в діяльності наших бібліотекарів – Шевчук Вікторії Іванівни та Бабенко Ольги Миколаївни. Саме із зовнішнього вигляду починається формування асоціативного зв’язку між поняттями: «читання» – «задоволення»  Вікторія Іванівна та Ольга Миколаївна підійшли до цього питання зважено та продумано – адже зовсім мізерний бюджет не дасть можливості «розгулятися мріям». Задум та проектне рішення виплекала Ольга Миколаївна, а завершувати роботу довелося Вікторії Іванівні самостійно (Ольга Миколаївна вдруге стала мамою, з чим ми її вітаємо!). На допомогу Вікторії Іванівні прийшли працівники школи Цибко Віктор Федорович, Піддубний Андрій Михайлович та Мантачка Анатолій Степанович, які підготували поверхню стіни для малювання та виготовили лавочки. А  тато учня 1-Б класу Максима  (Юрченко Роман Миколайович)  запропонував та надав  для створення імпровізованих меблів дерев’яні піддони. Працівники школи доклали творчих зусиль та створили дивани, місця для сидіння під час читання. Звичайно, карантинні умови дещо затягнули кінцевий результат, але ми усі зацікавлені в позитивному завершенні  і  створенні сучасного та комфортного освітнього середовища для наших учнів у стінах рідної школи.

12:23 20.05.2020

Подарунки для розвитку та покращення навичок медіаграмотності учнів

Незважаючи на період карантину, сьогодні до нашої школи завітали гості.  І, як завжди, не з пустими руками, а щирими і так потрібними подарунками. Оскільки наша школа стала учасником Міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», а обов’язковою умовою проведення занять з учнями є наявність мультимедійного обладнання,  то подарунки, особисто вручені міським головою та   депутатами міської ради,  стали дуже доречні.

15:55 18.05.2020

Школа -наш дім, огорожа потрібна їй.

"Праця не тільки там, де людина сіє хліб  або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає "поміж рядків" її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу".  Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим керівникам, спонсорам, людям, які відставивши безліч турбот та проблем, завжди приходять на допомогу Жашківській спеціалізованій школі № 1. Своєю працею, доброчинністю допомагають  зробити приміщення закладу  та її територію затишною, привітною та гостинною, а саме головне – безпечною.

16:38 07.05.2020

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень