A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківська спеціалізована школа №1
з поглибленим вивченням окремих предметів
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Семінар - практикум

У рамках реалізації програми «Нова українська школа» для вчителів початкових класів закладів освіти об’єднаних територіальних громад, а також закладів освіти Жашківського району, які у 2021-2022 навчальному році працюватимуть за новою програмою розпочалися тренінгові заняття. Протягом п’яти днів, учителі вже опрацювали питання Концепції Нової української школи, основні принципи Державного стандарту, навчально-методичні матеріали до Модельної навчальної програми, особливості організації освітнього середовища та ознайомилися з освітнім потенціалом використання цеглинок LEGO під час навчання.

09:46 18.08.2019

Підготовка до роботи за Державним стандартом.

З 12.08.2019 року на базі Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів проходить семінар для вчителів початкових класів Жашківського району та об'єднаних територіальних громад з підготовки до роботи за Державним стандартом початкової освіти (2018) у Новій українській школі.Навчання організоване з використанням інтерактивних технологій.Розглядалися питання Концепції Нової української школи,нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя,особливості розвиткудітей 6-7 річного віку,вплив навчання на емоційний стан і поведінку дітей у школі, практика ранкових зустрічей,встановлення правил.

09:07 14.08.2019

МОЛОДЬ І ГРОМАДА: ЗМІНИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО - АМУ до Дня молоді презентує збірку

До Дня молоді, який відзначався цього року 30 червня, Асоціація міст України презентувала видання «МОЛОДЬ І ГРОМАДА: ЗМІНИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО» -  збірку коротких історії про те, як децентралізація впливає на життя молоді у громадах.

11:57 03.07.2019

До уваги батьків майбутніх першокласників

11 червня (вівторок) 2019 року о 13 год. 00 хв. в актовій залі Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів відбудуться батьківські збори батьків, діти яких в 2019-2020 н.р. навчатимуться в першому класі.

11:33 07.06.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень