A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківська спеціалізована школа №1
з поглибленим вивченням окремих предметів
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Створи проект своєї Мрії

А у вас є мрія?!..  Кожна людина має мрію. Вона маленька чи велика, буденна чи масштабна. І ми всі прагнемо здійснення мрії. А що для цього робимо? Які кроки, дії наближають вас до мрії?..

21:28 18.10.2019

Команда "Переможці" в фіналі Всеукраїнського освітнього проекту " Відкривай Україну"

Черкащина, Наш любий Жашків, ми  команда"Переможці" створили прекрасний проект, що має намір і віру прославити життя найкращих українців- жашківщан! Тобі, любе місто, ми присвячуємо перемогу у Всеукраїнському освітньому проекті " Відкривай Україну".

22:49 16.10.2019

Фінал Всеукраїнського освітнього проекту "Відкривай Україну" 

День1. Маємо перше завдання-" Створення та реалізація проекту на покращення життя молоді". Безліч запитань, ідей, самостійно приймаємо рішення, ретельно продумуємо алгоритм дій. Вперто рухаємося до перемоги!

20:27 15.10.2019

Відкритий турнір Жашківської громади з волейболу серед юнаків

12 жовтня за підтримки відділу культури, молодіжної політики та туризму Жашківської міської ради у спортивній залі спеціалізованої школи №1 був проведений Відкритий турнір Жашківської громади до Дня міста з волейболу серед юнаків. У змаганнях взяли участь команди "Жашків, школа №1", "ДЮСШ Гайсин" (Вінницька обл.), "Теплицька ДЮСШ" (Вінницька обл.) та "КДЮСШ №1 м.Черкаси". У результаті напруженої боротьби місця розподілилися таким чином: І місце - Теплицька ДЮСШ, ІІ місце - м.Жашків, школа №1, ІІІ місце - КДЮСШ№1 м.Черкаси.

20:27 13.10.2019

Змагання з легкої атлетики серед школярів Жашківської громади

10 жовтня на стадіоні Жашківської школи №2 відбулися змагання з легкої атлетики серед школярів. Команда Жашківської спеціалізованої школи №1 здобула І місце в загальному заліку, виборовши більшість призових місць з усіх видів. Зокрема, блискуче виступили випускники Бондаренко Діана (11-А) - 1м. біг 400м. та 2м. стрибки в довжину з розбігу; Бондаренко Максим (11-Б) - 1м. метання ядра та 1м. біг 400м.; Левчук Олексій - 1м. біг 100м. та 1м. стрибки в довжину з розбігу. Не менш успішними були результати інших членів команди: Мельниченко Анна (10-Б) - 1м. біг 100м. та 1м. стрибки в довжину з розбігу; Мельниченко Юлія (7-А) - 1м. біг 200м. та 3м. біг 400м.; Бабій Діана (8-А) - 2м. біг 200м. та 3м. біг 100м.; Геворгян Аріанна (9-А) - 3м. штовхання ядра. Також 1м. в естафеті 4Х100м. здобули команди юнаків (Гоменюк Євгеній (8-А), Бондаренко Максим(11-Б), Піддубний Антон(9-В), Коберник Максим(10-Б) та дівчат (Бондаренко Діана (11-А), Мельниченко Анна (10-Б), Геворгян Аріанна (9-А), Бабій Діана (8-А). Вітаємо спортсменів та їх учителів Чорного В.М. та Зволінського К.Ю. з перемогою, бажаємо нових звершень та успіху на обласних змаганнях з легкої атлетики.

20:22 13.10.2019

"Енергетика очима дітей". Тренінг з надання долікарської допомоги на спеціальному тренажері "ВІТІМ"

Спеціальний тренажер з електронною системою «ВІТІМ», на якому проходять навчання та набувають практичних навичок надання долікарської допомоги ураженим електричним струмом. У рамках програми «Енергетика очима дітей» працівниками Жашківського РЕМу було проведено практичне навчання з учнями старших класів та педагогічними працівниками Жашківської спеціалізованої школи №1. Мета даного тренінгу навчити практичним діям учнів та педагогів при наданні долікарської допомоги. Навчання провів інженер з охорони праці Жашківського РЕМу Сергій Леонідович Титаренко, який працює у енергетичній службі понад   30 років, має великий практичний та теоретичний досвід роботи в даній галузі. «Спілкування з учнями дало високі результати та практичні навички під час виконання штучного дихання та закритого масажу серця на манекені «ВІТІМ», зазначив Сергій Леонідович.  

21:41 12.10.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень