Книга - твій друг

Дата: 23.04.2024 18:26

23 квітня — значний день для літератури. Сьогодні23 квітня, святкують Всесвітній День книги та авторського праваВ цей день всі виражають свою повагу до доброго й вірного друга — книги. Дружба з книгою — це щоденне свято, бо саме вона, наша мудра порадниця, веде нас у дивовижний і чудовий світ, знайомлячи з різними людьми. Книга… Така маленька — і така велика. Жодного дня не пройде, щоб ми не звернулись до неї. Тож здобувачі освіти 2-Б класу разом з класним керівником  та вихователем групи продовженого дня  доєдналися до святкування Дня книги. Класним керівником було проведена проведено інформаційну годину «Книга твій друг». На якій школярі ознайомились з основними історичними етапами створення книги, розширили кругозір, розвивали бажання пізнавати нове читаючи книги. Разом з вихователем групи продовженого дня здобувачі освіти 2-Б класу відкрили в своєму класі «Книжкову лікарню». Де кожен спробував себе в ролі лікаря і відремонтував хворі сторінки книги. Батьки учнів 2- Б класу долучитися до флешмобу "Книга, яку читає моя сім'я".

Класний керівник 2-Б класу Загарія Марія Петрівна та вихователь групи продовженого дня Гонтар Таміла Володимирівна