Бібліотека – це казкова країна знань

Дата: 20.05.2020 12:23

У наш час дизайну бібліотеки приділяється все більше значення.  Питання естетичної організації бібліотечного середовища, оформлення інтер’єру, пошуку фірмового стилю стало пріоритетним напрямом в діяльності наших бібліотекарів – Шевчук Вікторії Іванівни та Бабенко Ольги Миколаївни. Саме із зовнішнього вигляду починається формування асоціативного зв’язку між поняттями: «читання» – «задоволення»  Вікторія Іванівна та Ольга Миколаївна підійшли до цього питання зважено та продумано – адже зовсім мізерний бюджет не дасть можливості «розгулятися мріям». Задум та проектне рішення виплекала Ольга Миколаївна, а завершувати роботу довелося Вікторії Іванівні самостійно (Ольга Миколаївна вдруге стала мамою, з чим ми її вітаємо!). На допомогу Вікторії Іванівні прийшли працівники школи Цибко Віктор Федорович, Піддубний Андрій Михайлович та Мантачка Анатолій Степанович, які підготували поверхню стіни для малювання та виготовили лавочки. А  тато учня 1-Б класу Максима  (Юрченко Роман Миколайович)  запропонував та надав  для створення імпровізованих меблів дерев’яні піддони. Працівники школи доклали творчих зусиль та створили дивани, місця для сидіння під час читання. Звичайно, карантинні умови дещо затягнули кінцевий результат, але ми усі зацікавлені в позитивному завершенні  і  створенні сучасного та комфортного освітнього середовища для наших учнів у стінах рідної школи.