Ти – людина, отже маєш права

Дата: 19.12.2018 13:25

11.12.2018 р. у школі пройшла лінійка на тему: ”Ти - людина, отже маєш права”, присвячена 70-річчю прийняття Декларації прав людини. Провела лінійку вчитель правознавства Любарська Юлія Михайлівна спільно з учнями 10-Б класу. На заході вчителем був зроблений вступ, а потім учні переглядали тематичну презентацію. Було подано коротку історичну довідку про причини створення, умови прийняття та основні положення Загальної Декларації прав людини. Учениці 10-Б класу Третяк Інна та Мусійчук Влада зробили детальний аналіз даного документу, а також представили інформацію про наші права та обовязки. З метою кращого закріплення матеріалу був проведено короткий правовий ринг  серед присутніх на лінійці. Після цього було представлено відеоролик на тему: Конвенція належить вам,  де було гарно візуалізовано матеріал про права людини. Потім учениця 10-Б класу Парфенюк Марія зачитала вірш: Гімн правознавців України, який є символом вивчення правознавства у нашій країні. Заключне слово було надане переможниці минулорічної обласної та цьогорічної районної олімпіад з правознавства Бондаренко Діані. Вона підсумувала тему лінійки та дала свою оцінку представленої інформації, а також порадила учням знати права, але й про обов’язки не забувати та неухильно дотримуватися їх. Наприкінці лінійки Юлія Михайлівна зазначила, що права людини починаються з прав дитини та щасливої сім’ї і запропонувала присутнім переглянути соціальний відеоролик про родину та родинні стосунки. У висновку хотілося б побажати всім учням школи дотримуватися самої суті права – жити чесно і не завдавати шкоди іншому.