День 8 Продовжуємо працювати над проектами

Дата: 20.06.2019 13:31

Завершуємо підготовку до фінальної презентації проектів наших талановитих команд, зокрема, допрацьовуємо прототипи додатків за усіма характеристиками: функціональність, дизайн, легкість у використанні, інформативність, стабільність та безпечність. Але поряд з тим ми проходимо цікавий фото-квест за певними завданнями, котрі підготувала наш класний волонтер Allison Yang. Діти зробили дуже круті відео звіти, де можна побачити наскільки зацікавленими вони були та як відповідально поставились до завдань.

А за традицією, яка склалась у нас у таборі. Кожен день завершуємо улюбленими іграми, які тренують швидкість реакції та зміцнюють командний дух. Ну дуже нам сподобалась варіація гри A Mouse and a Cat та  “Bingo!!! Отож, сповнені натхнення та позитивних емоцій, чекаємо наступного насиченого дня!!!