A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківська спеціалізована школа №1
з поглибленим вивченням окремих предметів
Жашківської міської ради Черкаської області

Обговорено важливі питання діяльності учителя в наступному навчальному році

Дата: 22.06.2022 14:25
Кількість переглядів: 251

    Відповідно до Річного плану роботи на 2021-2022 навчальний рік відбулись засідання кафедр учителів природничої, технологічної, мистецької, мовно-літературної, історичної, іншомовної освітніх галузей та галузі "Фізична культура" Жашківської спеціалізованої школи №1, на яких обговорено важливі питання навчально-виховного процесу на 2022-2023 навчальний рік. Зокрема, в межах кафедр  учителі ділились досвідом своїх професійних напрацювань, впровадження нових методичних прийомів та психологічних практик з формування позитивної особистості.

 Також обговорювались питання організації дистанційного навчання, особливості впровадження інклюзивного навчання, було наголошено на необхідності впровадження освітніх інновацій в практику роботи вчителя та проведення самоаналізу уроку з метою підвищення його професійної майстерності.

 Детально педагогічні працівники опрацювали рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 класів, які з 01.09.2022  здобуватимуть освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти та попередньо визначено систему оцінювання, форму якого буде затверджено на найближчому засіданні педагогічної ради.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень