Співпраця з міським головою в рамках освітнього проекту "Відкривай Україну"

Дата: 12.04.2019 14:49

10 квітня в рамках ІІ етапу  освітнього  проекту  «Відкривай Україну» команда нашої школи  « Переможці» завітали з візитом до  міської ради, де мали зустріч з міським головою І.А.Цибровським. Оскільки, наступний крок має бути міським, діти поділилися ідеями щодо покращення нашого містечка . Команда серйозно підготувалась до зустрічі та мала чіткий план з аргументами: чому саме цей задум, який план дій, етапи втілення проекту в життя. Між учасниками ішов чіткий, конструктивний діалог.  Ігор Андрійович уважно вислухав кожного учасника команди, висловив свою думку щодо потреб та проблем громади. Міським головою було запропоновано ряд ідей та планів, які могли реалізувати юні мешканці міста.  Дана зустріч дала можливість вчитися молоді спілкуватися та взаємодіяти з органами влади, вміти чітко формулювати свою задачу, цілі та завдання у вирішенні її. Як результат даної зустрічі готовність до активної співпраці молоді громади та керівних осіб. Життя  любить рішучих!