Позакласний захід «Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно»

Дата: 17.12.2018 15:25

У сучасному світі людям неодноразово загрожує небезпека, а тому можливість самозахисту є  надзвичайно актуальною проблемою. Через економічні негаразди однією з небезпечних тенденцій, що проявляється зараз, є торгівля людьми, зокрема, торгівля дітьми, а також людьми похилого віку чи з розумовими чи фізичними обмеженнями  з метою їх експлуатації в жебрацтві. Дітей б’ють, дорослих часто вводять у залежність від дешевих наркотиків та алкоголю.

Інформування людей про цю небезпеку допомагає стати обізнаним, а тому й захищеним. З цією метою для старшокласників Жашківської громади організовано позакласний захід «Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно». Менеджери благодійної організації «Від серця до серця»  Стадник Марина і Жакін Ілля (м.Черкаси) та начальник загального відділу апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради Донус Л.П. представили для перегляду відеофільм «Життя на продаж» про небезпеку,  у якій може опинитися кожен. Менеджери також роздали учням буклети, які містять історії на основі свідчень осіб, що постраждали від торгівлі людьми, поради щодо самозахисту та уникнення вказаної проблеми та телефони Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.