Вітаємо команду "Патріот" з черговою перемогою!

Дата: 28.05.2019 16:03

Вітаємо команду нашої школи «Патріот» з перемогою – І місце   у І етапі військово-патріотичної гри «Юні друзі прикордонників». Цьогоріч  склад команди утворили: Чуб Владислав, Куреза  Дмитро, Бориславський Мирослав, Бондаренко Максим, Мамула Андрій, Бондаренко Діана, Струсь Вікторія та Парфенюк Марія. У ході насичених змагань команда здобула грамоти-відзнаки «Захват», «Метання гранати», «Вогнева підготовка».

Адміністрація школи та склад команди щиро вдячні за цілеспрямовану, ефективну підготовку учителю «Захисту Вітчизни» Приймаку В.Ю. та методисту  Жашківського ДЮКФП Сорокіну С.А. за якісну організацію та проведення військово-патріотичної  гри "Юні друзі прикордонники".