«Майбутнє Черкащини – талановиті діти»

Дата: 22.12.2020 16:08

У грудні 2020 року вийшла в світ інформаційно-іміджева збірка «Майбутнє Черкащини – талановиті діти», реалізована Видавничим центром «Перлина».

Дана книга – це оповідь про високообдарованих та перспективних дітей. На її сторінках відкриваються нові імена талановитої молоді та їх наставників, адже талановиті діти – це золотий фонд нації, гордість та успішне майбутнє держави.

В цьому проєкті взяли участь вихованці нашої  школи: Верталецька Міла, Марущак Валерія, Рябокінь Діана, Бондаренко Валерія, Кушнір Денис, Левчук Олександр, Коберник Марина , Король Аліна, Кобзар Максим, Білоусова Єлизавета, Громовий Ярослав, Дробот Кіра, Врочинський Павло. На ілюстрованих сторінках засяяли нові зірочки талантів Зразкової дитячої студії «Казковий світ іграшки» Петриченко Каміла  (7-Б) ,Коберник Марина (7-В) керівник Шевчук Людмила Володимирівна. Гордістю школи й стали випускниці школи Бондаренко Діана та Струсь Вікторія.

Адміністрація школи батьківський комітет щиро вдячні за плідну  творчу працю та бажають усім ще більших досягнень та звершень.