День квітів

квітів чарівних.

Вітаєм нині радо

і дорослих, і малих.

З бадьорим настроєм та грайливими посмішками розпочався сьомий день пришкільного табору "Сонечко", тому що у таборі День квітів. Кожен загін взяв активну участь у конкурсі композицій «Квіткова фантазія».

Загін «Чомучки» (учні 1-Б класу) разом з вихователями Загарією Марією Петрівною та Шерстньовою Тетяною Анатоліївною підготували цікаве свято «Бал квітів», де прозвучали пісні, загадки, лічилки, легенди про квіти. Діти – квіти були неординарними та неперевершеними, чарували нас своїми костюмами та запальними таночками.

Кухарям шкільної їдальні дякуємо за смачний обід.

На загальнотабірній  лінійці «Що приніс мені цей день?», загони були нагороджені грамотами за оригінальність квіткових композицій.

Квітковий день приніс чимало втіхи та задоволення.