Весна іде, свята несе!

Дата: 05.03.2020 17:53

8 Березня. Саме в цей день людство вшановує жінку, жінку-матір, жінку-світоч, жінку-трудівницю, жінку-берегиню життя на землі. Мама… Це перше слово, яке з радістю та усмішкою вимовляє дитина. Мама… Воно звучить на всіх мовах однаково ніжно. У мами найдобріші і найласкавіші руки. У мами найвірніше і найчуйніше серце – в ньому ніколи не
згасає любов. Напередодні свята учні початкових класів порадували своїх мам, бабусь – запросивши на свої свята. Учні 1Б класу класовод Н.В.Нарчинська провели свято «У цілім світі найрідніша», 3А класу класовод М.В. Власюк «Нумо, дівчатка», 3Г класу класовод О.Я. Бесараб «Вийшла з березня весна». Діти співали, танцювали, проводили різні конкурси, де задіювали мам, читали гуморески, показували майстер-класи з виготовлення подарунків. Такі свята розвивають в учнів вміння вітати близьких людей, робити їм приємні сюрпризи, прищеплювати любов і повагу до жінки-матері, виховують в учнів естетичний смак та зміцнюють класну родину.
Підготувала заступник директора з навчально-виховної роботи О.П.Дуб