Світ краси власними руками

Дата: 08.01.2020 19:54

«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості». В. Сухомлинський.

Світ краси власними руками, додавши частинку тепла свого серця створюють учні 10 класів Жашківської спеціалізованої школи №1 на чолі з вчителем технології  Маковецькою К. А.

За результатами опанованого матеріалу було виконано проект «Кінусайга або печворк без голки» з використанням основної технології: мозаїка клаптикового декорування. Основним завданням було застосування новітніх технологій, сучасність і корисність виробу, урахування психологічних особливостей дитини, зручність і легкість у виготовленні і використанні об’єкта.