«А все одно все буде добре, так часто чуєм ці слова. І нам надіятися треба і вірити у чудеса»

Дата: 27.04.2020 20:00

У ситуації, у якій сьогодні опинилася Україна і весь світ, ми бачимо, яку роль відіграє школа. Тому спільна праця учителя і вихователя групи продовженого дня зараз особливо відіграють велику роль. Першокласники ще не є достатньо організованими, щоб вчитися самостійно. Для них більшою мірою потрібна залученність батьків – щоб організувати процес. У Великодній тиждень провели челендж під назвою «Великодній розмай» на кращу писанку та поробку. Взяли участь учні 1-А, 1-В, 2-Б та 3-Г класів. Вихователі: Павлюк Т.П., Ломачинська Т.В., Лук’янчук О.Я., Задояна А.І., Ільченко М. К. Під керівництвом вихователів Ломачинської Т.В. і Павлюк Т.П. був проведений флешмоб на тему:«Я сумую за школою». До Всесвітнього дня Землі учні 1-В , 1-А та 3-Г класів провели конкурс малюнків. Перші класи НУШ працюють за тематичними тижнями. І тому в умовах карантину ми продовжуємо працювати відповідно до тем. 23 квітня з нашими дітками, учнями 1- В класу, ми разом з класним керівником Герасимчук Т.М., провели ранкову зустріч до тижня «Тварини». Перед учнями напередодні було поставлене завдання виготовити поробку тваринки, яку потім вонипродемонстрували своїм однокласникам на платформі ZOOM. Під час відео-конференції учні відгадували загадки, розказували віршики, а також прослухали цікаву інформацію про тварин. Під кінець зустрічі дітки похвалилися своїми домашніми улюбленцями. Отож, вихователі груп продовженого дня і надалі працюватимуть із своїми вихованцями у різних формах дистанційного навчання та виховання.