Прощавай, 2020!

Дата: 30.12.2020 20:04

По-особливому  завершився 2020 рік для учнів 4-А класу. Останній тиждень І семестру був кольорово - костюмованим. Четвертокласники змогли проявити фантазію, креативність, вигадливість,  розкрити свій талант.

Першого дня діти одягнули чудові светри, футболки, які доповнили новорічними аксесуарами, кумедні шкарпетки, незвичайні шарфи. Завершили день цікавою роботою в  групах - складанням новорічних пазлів та конкурсом на кращого знавця мультфільмів про новорічні і різдвяні свята, загадок, новорічних атрибутів.

Другого дня діти вбралися в одяг зеленого, білого і червоного кольору. Новорічний стиль створили за допомогою казкових ковпачків, незвичайних окулярів та представили самостійно виготовлену новорічну іграшку відповідного кольору.

Третій день присвячений гламурним красуням і прекрасним джентельменам. Свій образ учні доповнили новорічним оберегом, виготовленим на уроці трудового навчання.

Із веселим настроєм, приємними емоціями діти зустріли зимові канікули.

Веселих свят, щасливого Різдва!

Класовод 4-А класу

М.В. Власюк