Дата: 31.05.2019 20:19

День захисту дітей святкуєм нині,
День дитинства, миру на землі.
Хай мирне небо на усій землі
єднає всіх дітей по всьому світі.

Вже традиційно табір «Сонечко» розпочинає свій день із загальнотабірної лінійки «Наш план на день». А день сьогодні надзвичайно важливий - День захисту дітей.  І щоб сьогодні він запам’ятався надовго, потрібно отримати сонячний заряд енергії. Вихователь Загарія Марія Петрівна провела із дітьми ранкову зарядку.

Табір взяв участь в урочистостях міста, присвячених Міжнародному дню захисту дітей. На центральній площі міста ми долучилися до флешмобу «Свято миру і дитинства». Разом з керівниками гуртків декоративно – прикладного напрямку БДЮТ взяли участь у майстер – класах «Умілі руки».

Кожна дитина зуміла продемонструвати власні художні вміння, неординарний підхід у виконанні композиції, естетичний смак та майстерність поєднання кольорової гами у конкурсі малюнка на асфальті «Сонця і миру моїй Україні».

«У кожній дитині - сонце!», під такою назвою святковий концерт, присвячений Дню захисту дітей, зарядив вихованців позитивом та піднесеним настроєм для подальшого активного відпочинку в таборі. Пришкільний оздоровчий табір «Сонечко» дякує голові Жашківської громади - Цибровському Ігорю Андрійовичу та начальнику відділу освіти  Савицькій Валентині Миколаївні за подарунки, які ми отримали сьогодні на святі.

Кухарі частували дітлахів ароматним обідом.

День у таборі пройшов весело, цікаво та змістовно.