Дата: 24.10.2021 20:25

1. Розмовляйте з дитиною кожної вільної хвилини.
  2. Спонукайте до звуконаслідування, промовляння   перших правильних слів.
  3. Якомога більше залучайте дітей до ігор, розповідайте казки, розучуйте пісні, загадки, скоромовки, вірші.
  4. Ні в якому разіне повторюйте неправильну вимову дитини! Пам’ятайте, що дитині потрібно чути лише правильну мову!
  5. Не позбавляйте дитину спілкування з однолітками та старшими дітьми.
  6. Заохочуйте словесну творчість дітей! Спонукайте їх до складання лічилок, чистомовок, загадок, віршів.
  7. Уважно ставтесь до запитань вашої дитини! Ваша відповідь повинна бути чіткою, доступною, зрозумілою малюкові , спонукайте дитину до запитань.
  8. Кожне незрозуміле слово поясніть дитині. Привчайте дітей до вживання слів відповідно літературної норми!
  9. Виправляйте мову дитини!

10.Не втручайтесь в дитячі розповіді, спочатку вислухайте дитину, а потім виправте помилку.