Обласний фестиваль "Козацький гарт 2019"

Дата: 23.05.2019 22:26

22 травня у м.Сміла відбувся обласний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький гарт 2019", у якому взяла участь команда Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів. Збірна школи у складі 12 учнів 5-10 класів (Деркач Софія, Міщанюк Денис (5-Б), Мельниченко Юлія, Маринчук Богдан (6-А), Бабій Діана, Гоменюк Євгеній (7-А), Ремінна Марія (8-А), Піддубний Антон (8-В), Мельниченко Анна, Коберник Максим (9-Б), Бондаренко Діана (10-А), Бондаренко Максим (10-Б) змагалася у таких видах: естафета, човниковий біг, стрибки у довжину з місця, стрибки через скакалку (дівчата), перетягування каната (хлопці) та конкурс знавців історії. Показавши високі результати та справжню волю до перемоги, у загальному заліку спортсмени здобули ІІІ місце та були нагороджені кубком, дипломами та медалями.

Вітаємо юних спортсменів та учителя з високим результатом та бажаємо нових перемог!