До уваги батьків майбутніх першокласників! Перелік документів, необхідних для зарахування до школи.

Дата: 07.05.2019 22:44

Відповідно до наказу «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», розміщеному на сайті МОН України, для зарахування дитини до 1 класу один з батьків дитини особисто має подати до закладу освіти

НЕ ПІЗНІШЕ 31 ТРАВНЯ (наказ «Про зарахування до 1 класу»  31 травня  2019 року)

заяву та такі документи:

1) копію свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу;

2) оригінал або копію медичної довідки № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», форма якої затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16.08.2010 р. № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 р. за № 794/18089.

У випадку подання копії медичної довідки оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування. Без оригіналів цих документів наказ про зарахування не може бути виданий.

Якщо дитина потребує створення особливих освітніх потреб, необхідно додати до заяви висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами, на підставі якого здійснюватиметься утворення інклюзивного чи спеціального класу та зарахування до нього дитини з особливими освітніми потребами.

Якщо дитина проживає/перебуває на території обслуговування закладу, для підтвердження її права на першочергове зарахування один із батьків дитини має подати разом із заявою один з таких документів:

1) копія одного з документів, до яких вносяться відомості про місце проживання (паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист) одного з батьків дитини з відміткою про реєстрацію місця проживання на території обслуговування закладу (під час подання документів пред’являється оригінал відповідного документа);

2) довідка про реєстрацію місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків), що видається відповідно до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207;

3) витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків);

4) копія документа, що засвідчує право на проживання дитини, одного з батьків дитини на території обслуговування закладу освіти: право власності на відповідне житло або право на користування ним (договір на користування житловим приміщенням має бути нотаріально посвідчений (крім договору на користування кімнатою в гуртожитку) або зареєстрований відповідно до статті 158 Житлового кодексу УРСР). Під час подання заяви пред’являється оригінал відповідного документа.