До відома батьків майбутніх першокласників

Керуючись листом МОН України від 30.03.2020 року №1/9-182 «Щодо організованого завершення 2019-2020 н.р. та зарахування до закладів загальної середньої освіти» не менш важливим завданням є зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти у 2020 році.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту» рівний доступ до здобуття повної загальної середньої освіти забезпечується, зокрема, шляхом визначення правил зарахування до закладів освіти, при цьому зарахування до початкової школи здійснюється без проведення конкурсу, крім випадків, визначених законодавством. Відповідні правила зарахування та випадки проведення конкурсів визначено Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства  освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованим в Miністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за                    № 564/32016 (далі - Порядок зарахування).

Наголошуємо, що під час зарахування дітей для здобуття початкової освіти до закладу освіти забороняється проведення конкурсів (будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок чи інших  компетентностей дитини).

Згідно з Порядком зарахування дату початку прийому документів для зарахування визначають органи місцевого самоврядування та місцеві  органи виконавчої влади, але строк прийому заяв не може бути меншим одного місяця. Фактично мінімальний можливий термін подання необхідних документів має бути встановлено з 30 квітня по 31 травня, крім випадків зарахування до 10 — 11 класів, до яких мінімально можливий термін подання необхідних документів має бути встановлено з 15 травня по 15 червня. Водночас у зв'язку з можливим подовженням тривалості  освітнього процесу зазначений вище термін може бути змінено.

Дата: від до Скинути

Порадник батькам майбутніх першокласників від учителя початкових класів Тетяни Миколаївни Герасимчук(відео)

Як підготувати дитину до шкільних буднів? У відео корисні поради для батьків і учнів від вчителя початкових класів Т.М.Герасимчук, клас якої працюватиме за програмою НПП «Інтелект України»

15:07 27.04.2023

«Від рекорду до рекорду- слава жашківському спорту!» Вас вітає Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки Жашківської міської ради

Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки Жашківської міської ради - це профільний заклад позашкільної освіти, який працює на базі Жашківського ліцею №1 У закладі  освітня діяльність здійснюється за фізкультурно-спортивним напрямком, що забезпечує розвиток фізичних здібностей 382 вихованців. Саме для них створено всі  необхідні умови для повноцінного оздоровлення, загартування, змістовного відпочинку і дозвілля, занять фізичною культурою і спортом, набуття навичок здорового способу життя.

16:14 14.04.2023

Великодній LEGO-дивосвіт

Напередодні світлого свята Пасхи ми розписуємо писанки, адже писанку вважають символом відродження життя природи і сонця. Технік для розписування є багато різних. Учні 5-Г класу на уроці робототехніки разом з вчителем Аллою Василівною Пришлюк на базі Lego Wedo 2.0 сконструювали цікавий механізм для розписування писанок. Майстер-клас було проведено і серед учнів 3-х класів.

16:04 14.04.2023