A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківська спеціалізована школа №1
з поглибленим вивченням окремих предметів
Жашківської міської ради Черкаської області

До відома батьків майбутніх першокласників

Керуючись листом МОН України від 30.03.2020 року №1/9-182 «Щодо організованого завершення 2019-2020 н.р. та зарахування до закладів загальної середньої освіти» не менш важливим завданням є зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти у 2020 році.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту» рівний доступ до здобуття повної загальної середньої освіти забезпечується, зокрема, шляхом визначення правил зарахування до закладів освіти, при цьому зарахування до початкової школи здійснюється без проведення конкурсу, крім випадків, визначених законодавством. Відповідні правила зарахування та випадки проведення конкурсів визначено Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства  освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованим в Miністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за                    № 564/32016 (далі - Порядок зарахування).

Наголошуємо, що під час зарахування дітей для здобуття початкової освіти до закладу освіти забороняється проведення конкурсів (будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок чи інших  компетентностей дитини).

Згідно з Порядком зарахування дату початку прийому документів для зарахування визначають органи місцевого самоврядування та місцеві  органи виконавчої влади, але строк прийому заяв не може бути меншим одного місяця. Фактично мінімальний можливий термін подання необхідних документів має бути встановлено з 30 квітня по 31 травня, крім випадків зарахування до 10 — 11 класів, до яких мінімально можливий термін подання необхідних документів має бути встановлено з 15 травня по 15 червня. Водночас у зв'язку з можливим подовженням тривалості  освітнього процесу зазначений вище термін може бути змінено.

 

Дата: від до Скинути

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Жашківська спеціалізована школа №1 радо зустріне, огорне теплом кожну дитину, яка прийде до нас навчатися. Будемо створювати всі можливі умови для навчання та розвитку наших дорогих першачків.

22:08 01.05.2022

До уваги батьків!

З метою попереднього планування роботи закладу на 2022 рік, згідно запитів батьків  Жашківська спеціалізована школа №1

19:19 19.10.2021

До уваги батьків майбутніх першокласників! Перелік документів, необхідних для зарахування до школи.

Відповідно до наказу «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», розміщеному на сайті МОН України, для зарахування дитини до 1 класу один з батьків дитини особисто має подати до закладу освіти  

22:44 07.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень