До відома батьків майбутніх першокласників

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим   вивченням окремих предметів Жашківської міської ради Черкаської області проводить набір учнів до школи,   які навчатимуться у першому класі  в 2020-2021 навчальному році. Заяви батьки заповнюють на сайті школи та протягом місяця пишуть паперовий варіант у секретаря школи.

19:58 08.10.2019

До уваги батьків майбутніх першокласників! Перелік документів, необхідних для зарахування до школи.

Відповідно до наказу «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», розміщеному на сайті МОН України, для зарахування дитини до 1 класу один з батьків дитини особисто має подати до закладу освіти

22:44 07.05.2019