Учні 4-Б класу разом з класним керівником Тетяною Ломачинською подорожували з минулого в сьогодення

Дата: 24.04.2024 20:34

У рамках проведення в нашому закладі Тижня історичних подій в Україні учні 4-Б класу разом з класним керівником Т.В. Ломачинською здійснили історичну подорож з минулого в сьогодення. Інтегрований урок з математики та курсу "Я досліджую світ" допоміг учням пройтися козацькими стежками, розв’язуючи приклади та задачі, мандруючи козацькою чайкою, дізналися багато історичних фактів із життя козаків.

Звісно, четвертокласники поринули і в історичні події сьогодення, співставляючи факти та події недавніх часів. Ділились і своїми думками щодо змін на тлі останніх подій.

Хвилиною мовчання біля шкільної Стіни пам'яті, де розміщено портрети полеглих героїв, наших земляків, учні  згадали тих, хто віддав своє життя за мирне майбутнє нашої України.