З досвіду роботи учителя початкових класів Т.В.Ломачинської, яка у 2024-2025 н.р. навчатиме першокласників

Дата: 03.05.2024 12:15

Триває набір учнів до 1 класу в Жашківському ліцеї №1 на 2024-2025 навчальний рік.

Серед учителів початкових класів, які навчатимуть першокласників – Ломачинська Тетяна Василівна. Працює у нашому закладі з 2017 року, загальний стаж педагогічної діяльності 27 років, кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії. У педагогічній діяльності Тетяна Василівна використовує методи компетентнісно-орієнтованого підходу для організації освітнього процесу; володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів, різними методичними прийомами, педагогічними засобами, різними формами позаурочної роботи та їх якісним застосуванням.

Уроки Ломачинської Т.В. відзначаються чіткою структурою, методичним навантаженням, емоційним піднесенням. Вона глибоко вивчає особливості учнів, спонукає їх до співтворчості з однокласниками. Під час уроків також створює ситуацію вибору, як в парно-груповій формі навчання, так і особистісно-орієнтовній. Використовує міжпредметні зв’язки, інтегрує уроки.

З досвіду роботи учителя Ломачинської Т.В. детальніше у відео –https://www.youtube.com/watch?v=bp-Ss9y-ZPw

Прийняття електронних заяв про зарахування учнів до 1-х класів у 2024-2025 н.р.

Для зарахування учнів до перших класів батькам необхідно подати електронну заяву за посиланням:

ЕЛЕКТРОННА ЗАЯВА

У разі неможливості здійснити самостійно електронну реєстрацію є  можливість зареєструватися в кабінеті секретаря Жашківського ліцею №1.