До відома батьків майбутніх першокласників

Дата: від до Скинути

«Від рекорду до рекорду- слава жашківському спорту!» Вас вітає Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки Жашківської міської ради

Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки Жашківської міської ради - це профільний заклад позашкільної освіти, який працює на базі Жашківського ліцею №1 У закладі  освітня діяльність здійснюється за фізкультурно-спортивним напрямком, що забезпечує розвиток фізичних здібностей 382 вихованців. Саме для них створено всі  необхідні умови для повноцінного оздоровлення, загартування, змістовного відпочинку і дозвілля, занять фізичною культурою і спортом, набуття навичок здорового способу життя.

16:14 14.04.2023

Великодній LEGO-дивосвіт

Напередодні світлого свята Пасхи ми розписуємо писанки, адже писанку вважають символом відродження життя природи і сонця. Технік для розписування є багато різних. Учні 5-Г класу на уроці робототехніки разом з вчителем Аллою Василівною Пришлюк на базі Lego Wedo 2.0 сконструювали цікавий механізм для розписування писанок. Майстер-клас було проведено і серед учнів 3-х класів.

16:04 14.04.2023