«Від рекорду до рекорду- слава жашківському спорту!» Вас вітає Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки Жашківської міської ради

Дата: 14.04.2023 16:14

Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки Жашківської міської ради - це профільний заклад позашкільної освіти, який працює на базі Жашківського ліцею №1 У закладі  освітня діяльність здійснюється за фізкультурно-спортивним напрямком, що забезпечує розвиток фізичних здібностей 382 вихованців. Саме для них створено всі  необхідні умови для повноцінного оздоровлення, загартування, змістовного відпочинку і дозвілля, занять фізичною культурою і спортом, набуття навичок здорового способу життя.

І через тренування та переможний дух -  підготовку спортивного резерву для збірних команд України,

При  дитячо-юнацькому клубі фізичної підготовки  працює 11 гуртків, в яких організована робота з:

• панкратіону,
  • дзюдо,
  • боксу,
  • спортивного туризму,
  • легкої атлетики,
  • шахів,
  • пауерліфтингу,
  • пішохідного туризму,
  • атлетичної гімнастики,
  • лікувальної гімнастики,
  • кінного спорту,
  • футболу.

Вікова категорія вихованців- учні від 5 до 18 років.

Основними показниками роботи ДЮКФП є дані про стан здоров’я і фізична підготовка  учнів, збереження стабільності контингенту вихованців, виконання у них  нормативних вимог з фізичної та технічної підготовки, результати виступів збірних команд у міських, обласних, всеукраїнських змаганнях, підготовка спортсменів-розрядників.