Порадник батькам майбутніх першокласників від учителя початкових класів Євгенії Богданівни Мінакової

Дата: 27.04.2023 15:02

Чи готова Ваша дитина до школи?

Одне з першочергових завдань сім’ї - забезпечити загальну готовність дитини до школи. Вона полягає в тому, щоб сприяти її нормальному фізичному розвитку, виробленню санітарно-гігієнічних навичок, умінь самообслуговування і побутової праці.

Значне місце у родинному вихованні має зайняти налаштованість дитини на школу, на серйозну навчальну працю, тобто формування її психологічної підготовленості до навчання. Батькам треба пам’ятати, що головним у цій роботі мають стати найрізноманітніші засоби заохочення, а не примусу.

Виховну роботу слід будувати на перспективі радісного очікування дня, коли малюк стане школярем; переконувати, що навчання в школі - це серйозна праця, в результаті якої дитина пізнає багато нового.

Важливим завданням у період підготовки дитини до школи має стати виховання у майбутніх школярів почуття відповідальності, самостійності, організованості, готовності трудитися (безперечно, з урахуванням вікових особливостей дитини); формування правильних моральних засад, що передбачає виховання товариськості, готовність поділитися, поступитися, прийти на допомогу іншим.

Для зарахування учнів до перших класів батькам необхідно подати електронну заяву за посиланням (ЕЛЕКТРОННА ЗАЯВА).

У разі неможливості здійснити самостійно електронну реєстрацію є  можливість зареєструватися в кабінеті секретаря Жашківського ліцею №1.