Дата: від до Скинути

Баскетбольна команда дівчат "Жашків" - срібний призер Відкритої першості коледжу з баскетболу серед дівчат закладів освіти центрального регіону України, присвяченої 55-річчю КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С.Нечуя-Левицького». Змагання, у яких взяли участь 7 команд з м.Фастова, м. Тараща та м.Богуслава, відбулися 1 квітня 2023 року у м.Богуслав Київської області. Вітаємо учениць, випускниць ліцею #1 та тренера Чорного В.М. з чудовим результатом та бажаємо подальших високих досягнень.

13:45 04.04.2023

Світлої пам’яті Булавенко Валентини Михайлівни

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. На 83 році пішла з життя жінка, яка своїми діями та вчинками, своїми справами та розумом виховала не одне покоління учнів. Вміло вчила їх мудрості та відповідальності.

19:27 03.04.2023