A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківська спеціалізована школа №1
з поглибленим вивченням окремих предметів
Жашківської міської ради Черкаської області

Оголошення

Про портал KudaPostupat.ua

Повідомляємо, що для учнів створений портал http://kudapostupat.ua - повноцінна платформа, на якій зібрана корисна інформація про вступ до найкращих університетів України, Польщі, Великобританії, Франції, Канади, Австрії, Чехії, Німеччини та ін. На порталі розміщено найбільш повну базу закладів вищої освіти України та зарубіжжя. Зручний фільтр для пошуку дозволяє швидко, зручно і чітко знаходити заклади освіти відповідно до вимог шукачів та одразу за кількома критеріями (5746 університетів, 36 країн, 510 місць розміщення закладів, 28 напрямків спеціалізації, різні форми власності, категорії та типи). Портал надає лише інформативні послуги, консультації з питань вступу та допомагає абітурієнтам контактувати з престижними закладами вищої освіти по всьому світу без посередників. Сторінка в facebook: https://www.facebook.com/kudapostupatcom

09:30 15.10.2019

Інформаційна сесія для навчання за кордоном в американскому університеті

Інформаційна сесія про навчання в університеті США (які кроки зробити, з чого почати, важливі речі, які потрібно знати про вищу освіту США, ресурси). Також інформація про життя студентів та студентських закладів у США.

19:40 26.09.2019

П'ятнадцятеро школярів прагнуть змінити світ

"П'ятнадцятеро школярів прагнуть змінити світ. Та велике починається з малого. От і вони розпочинають з добрих справ. Приміром, намагаються допомагати мешканцям стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування, серед яких багато літніх самотніх людей із вадами здоров'я.         Допомогти цим людям, що потребують нашої підтримки можеш і ти! Прийди на благодійну ярмарку та придбай виготовлені цими школярами солодощі чи прикраси. На виручені з продажу кошти буде придбано необхідні продукти харчування та речі для підопічних терцентру. Не будь байдужим! Ти не знаєш, що чекає тебе завтра!       Благодійна ярмарок відбудеться 25.04.19 о 10:00 у Жашківській спеціалізованій школі №1."      

06:57 24.04.2019

Творча зустріч із Павлом Полончуком

Павло Полончук - виконавець і композитор -  запрошує на творчу зустріч, що відбудеться 19 квітня о 15:00 в Жашківській центральній бібліотечній системі. В програмі твори сучасної фортепіанної музики (живий звук), власні композиції, твори Еріка Саті, Енніо Моріконе та ін.., спілкування з музикантом. Організатори: відділ культури, молодіжної політики, спорту та туризму, Жашківська дитяча музична школа та Жашківська центральна районна бібліотека.

21:21 16.04.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень