2-А клас на Міжнародному фестивалі алюзій SHEБАЧЕННЯ 2024

Навчання, олімпіади, конкурси... для нас немає нічого неможливого. Все це нові вершини. Але часом хочеться видихнути і просто відчути себе добре. 2-А зробив це в приємній компанії  — разом із Кобзарем на Міжнародному фестивалі алюзій SHEбачення, який проводився з нагоди 210-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.      Мета фестивалю полягала у поглибленні розуміння та інтерпретації творчості Тараса Шевченка через створення та відтворення різноманітних алюзій та образів у сучасному світі.      Учні нашого класу подали заявку на фестиваль та надіслали свої творчі роботи. П’ятьох учасників відзначено дипломами: Якобчука Яна, Висоцьку Мар’яну, Стогній Єлизавету, Савчука Єгора, Коберник Софію.      Їхня участь сприяла неповторній атмосфері заходу та розкрила нові творчі горизонти. Зусилля дітей заслуговують на визнання та пошану, адже їх виступ був виразний та оригінальний.      Участь у фестивалі є лише початком нових досягнень,  символом зв’язку поколінь, доказом того, що спадщина Шевченка актуальна й нині, що вона живе в наших серцях та творчих душах. Пишаємось здобутками наших дітей! Нехай їх завжди обирає натхнення, а творчі пошуки приносять ще більше радості та визнання!

13:33 18.05.2024

Вишиванка - це не лише модний тренд, а й вияв підтримки та поваги до традицій свого народу

Вишиванка - це не лише стильний одяг, а й символ та перлина української культури. Ця унікальна традиція відображає духовність, історію та національну гордість українського народу. Кожна вишиванка має своє значення та символіку, а кожен вишитий елемент розповідає власну унікальну історію. В ній втілюються знання та мистецтво, передані з покоління в покоління. Вишиванка не лише додає краси та оригінальності, а й є важливою частиною національної ідентичності. Носіння вишиванки - це не лише модний тренд, це вияв підтримки та поваги до традицій свого народу.    Під час виховної години учні 3-В класу згадали важливість не лише культурної спадщини, яку несемо у своїй вишиванці, а й важливості національної самосвідомості, єдності та традицій. Пам'ятаймо, що кожна вишиванка несе в собі частинку нашої історії та культури, тому одягаймо її з гордістю і любов'ю. Нехай наша вишиванка буде символом нашої єдності та гордості за свою країну.  Все буде Україна!

13:54 17.05.2024