Підготовка до ЗНО у 10 класі

Дата: 01.06.2019 14:07

День третій.Підготовка до ЗНО у 10 класі видалася продуктивною. Учні з учителем Ященко Н.А. розв’язували тести ЗНО, використовуючи сайти Освіта.uaта Львівського РЦОЯО. Переглянули наукові фільми про функціонування людського організму: «Рух кисню в організмі», «Будова кровоносної системи». Зробили аналіз показників стану учнів, використовуючи цифрові датчики лабораторії «Ейнштейн»: частоти серцебиття, сили показників дихання. Окрім цього, вимірювали тиск, температуру та освітлення в приміщенні для аналізу умов навчання у кабінеті. На закінчення була проведена екскурсія з теми «Морфологічні особливості голонасінних та покритонасінних рослин».