для людей з порушеннями зору

Сторінка сестри медичної

Сестра медична - Беклеміщева Людмила Віталіївна

Графік роботи

8.00-16.00

Перерва на обід

15.00-15.30

БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Бережи своє життя! Пам'ятки для учнів

Як не замерзнути

Безпечні зимові канікули

10 важливих зимових правил

Безпека життєдіяльності на період зимових канікул

Обмороження у дітей. Профілактика та перша допомога

Бережи своє життя! Пам'ятки для учнів

Алгоритм дій при травмуванні дітей під час освітнього процесу

Медичні довідки для відвідування школи

Перед початком навчального року дитина має пройти профілактичний огляд. Педіатр чи сімейний лікар видасть необхідну для школи довідку (форма №086-1/о), в якій, зокрема, зазначить групу для занять фізичною культурою. Крім того, потрібно оновити Карту профілактичних щеплень (довідка форми № 063/о), якщо дитина одержала нові щеплення.

22:44 10.01.2022

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

- Конвенція про права дитини, прийнята резолюцією 44/25 Генеральної Асамблеї ООН від 20 листопада 1989

22:43 10.01.2022

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

Делегування керівникам закладів загальної середньої освіти права організовувати освітній процес з використанням «змішаних форм навчання» та технологій дистанційного навчання у період перебування регіону у «жовтій» і «помаранчевій» зонах, враховуючи особливості закладу освіти та стан захворювання на COVID-19 учасників освітнього процесу  Відповідно до Закону України «Про освіту» заклади освіти наділені автономією, що полягає в їх самостійності, незалежності та відповідальності у прийнятті рішень щодо академічних (освітніх), організаційних, фінансових, кадрових та інших питань діяльності, що провадиться в порядку та межах, визначених законом.

22:43 15.08.2021