Тіньовий театр для дітей

Дата: 16.03.2023 07:54

Театр - найкращий приклад поєднання різних видів мистецтва: літератури, музики, образотворчого мистецтва, хореографії та акторської майстерності.

Відповідно до мети мовно - літературної та мистецької освітніх галузей метою інтегрованого уроку "Драматургія і театр та Мистецтво: образотворче мистецтво" було розвинути мовно комунікативні навички; проявляти емоційний інтелект, ініціативність, долати бар'єри та співпрацювати  у команді.  Створюючи ляльок для тіньового театру та декорації для вистави, діти поринули в атмосферу театрального мистецтва. Так, підготовка до вистави та сама вистава - ціле дійство, яке потребує злагодженої роботи всього колективу для досягнення гарного результату. Учні 5-Б класу разом із вчителями мистецтва Деркач Тетяною Олексіївною та драматургії і театру Білянівською Людмилою Анатоліївною підготували мінівиставу "Ріпка". Діти із захватом долучилися до проєкту і змогли насолодитися переглядом своєї творчої колективної роботи.