Перемога у Міжнародному конкурсі мистецтв

Дата: 29.03.2024 07:55

12 лютого 2024 року в м. Київ відбувся Міжнародний конкурс мистецтв (за підтримки центру культурних та освітніх програм під керівництвом Дмитра Мельника) "Україна в моєму серці", у якому взяла участь учениця 8-В класу Тупчій Маріанна (у номінації "народна лялька", третя вікова категорія, проєкт з технологій "Текстильна лялька"), де здобула першу премію.

Талановита, творча дівчинка з м. Харкова, яка вимушена була через повномасштабну російсько - українську війну змінити місце проживання та школу.

Вітаю з перемогою!  Бажаю не зупинятися на досягнутому, завжди вірити в себе, сміливо йти до вершин успіху і пам'ятати, що у тебе все неодмінно вийде. Бажаю надалі тільки так і тримати!

Учитель трудового навчання та технологій О. В. Яковець.